Bilanço Dergisi Hakkında

Odamızın periyodik yayın organı Bursa Bilanço Dergisi, Ocak 1991 yılında dergi formatında yayın hayatına başlayan Bursa Bilanço Dergisi, zaman zaman periyodik süreleri farklılaşsa da düzenli olarak yayın hayatını sürdürmüştür.

Oda faaliyetleri, üyeler ile ilgili bilgiler, mesleki makalelerin yanı sıra güncel mevzuat bilgilerinin de yer aldığı ilk sayıdan itibaren Bursa Bilanço Dergisi; Oda Yönetim Kurulu gözetimindeki Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Komisyonu’nun özverili çalışmalarıyla yayın hayatına devam etmiştir.

Dergimiz, 10 Kasım 2014 tarihinde ise T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan Uluslararası Standart Süreli Yayın Numarası’nı (ISSN) almıştır.

Yeni nesil okuma alışkanlıklarının mesleki çevremize iyice yerleşmesi, artan teknoloji kullanımı, dergimizi sizlerin masasından kaldırıp, günümüz teknolojisine ayak uyduran, verilere daha kolay ve hızlı erişimi sağlayan elektronik ortama taşıma sürecini doğurmuştur.

Bu çerçevede; dergimiz 166. sayısı itibari ile yılda iki defa basılı olmak kaydıyla; aylık periyotlar halinde e-dergi olarak yayın hayatına devam edecektir.Hakkında

Döviz Kurları

  •   1.-USD     .-TL
  •   1.-USD     .-TL

  •   1.-EUR     .-TL
  •   1.-EUR     .-TL